Vad kul att ni vill komma i kontakt med oss!
Ring eller maila någon av oss på ABI eller använd kontaktformuläret längre ner.

 

Jens Lundström

VD

jens.lundstrom@abi.se
+46 (0)70-667 84 98

Sarah Gotthold

Marknad & Kommunikation

sarah.gotthold@abi.se
+46 (0)920-22 24 00
+46 (0)70-620 06 52

 

Joakim Enerstam

Sr. Affärsrådgivare

joakim.enerstam@abi.se
+46 (0)70-341 56 15

Åsa Svanberg

Sr. Affärsrådgivare

asa.svanberg@abi.se
+46 (0)70-232 58 83

 

Johann Prieur

Affärsrådgivare

johann.prieur@abi.se
+46 (0)70-248 39 09

Magnus Wiklund

Sr. Affärsrådgivare

magnus.wiklund@abi.se
+46 (0)70-248 33 32

 

Niklas Österberg

Sr. Affärsrådgivare

niklas.osterberg@abi.se
+46 (0)70-318 38 00

Kristina Öhman

Affärsrådgivare

kristina.ohman@abi.se
+46 (0)70-378 32 10

 

Conny Reidefors

Sr. Affärsrådgivare

conny.reidefors@abi.se
+46 (0)70-255 06 43

Göran Carlson

Sr. Affärsrådgivare

goran.carlson@abi.se
+46 (0)70-328 77 88

 

Leila Ashrafi

Talent Manager

leila.ashrafi@abi.se
+46 (0)70-620 08 41